ביטוח מונית

ביטוח מונית

המונית מספקת שירות גמיש, מהיר וזמין, המשלב את יתרונות התחבורה הציבורית והרכב הפרטי. קיימים שני סוגי מוניות: מוניות מיוחדות (ספיישל) ומוניות שירות.

מונית מיוחדת: שבו שוכרים את שירותי המונית ליעד מסוים לפי פעילות מונה או בתעריף קבוע מראש, זהו אמצעי תחבורה נוח ושימושי המאפשר הגעה מהירה לכל יעד ובכל עת , בנוחות , בפרטיות , בלי צורך בהחזקת רכב פרטי וללא המאמץ והמתח הכרוכים בנהיגה ובחיפוש חנייה.

מונית שירות: אמצעי תחבורה משלים לקווי אוטובוס עירוניים ובינעירוניים, הפועל במסלול קבוע, לעיתים במקביל לקו אוטובוס. מוניות שירות מעלות ומורידות נוסעים בכל מקום שבו מותרת העצירה; מדובר בכלי רכב גדולים יותר מסוג “אוטובוס זעיר” המסיעים עד 10 נוסעים. המונית שמתפקדת למעשה כאוטובוס זעיר, אך עם יתר גמישות, זמינותה גבוהה יותר, עוצרת להורדה או להעלאת נוסעים גם במקום שאין תחנות וכאשר היא מתמלאת היא ממשיכה בנסיעה רצופה.

ביטוח מונית נמכר בארץ ע”י מספר מצומצם של חברות ביטוח, ענף זה הוא בעייתי וגורם להפסדים גדולים לחברות הביטוח לפיכך הפרמיה לביטוח היא מהיקרות שבכלי הרכב הקטנים.

בפוליסה לביטוח מונית ניתן לרכוש כיסוי “מקיף” או רק “נזקים לצד ג'”.

ביטוח צד שלישי (צד ג’) – מכסה נזקי רכוש שנגרמו לצד שלישי עד לסכום הנקוב בפוליסה משימוש בכלי הרכב אשר פרטיו נקובים ברשימה וללא כיסוי הרכב עצמו.

ביטוח מקיף – מפצה את המבוטח גם על נזקים שנגרמו לרכבו וגם לרכושם של אחרים, שנגרמו ממגוון סיכונים ונזקים פוטנציאלים כגון: אובדן, גניבה, תאונה, שריפה ועוד.

פיצוי במקרה של נזק שנגרם לרכב כתוצאה מאש, ברק, התפוצצות, התלקחות, התנגשות, שיטפון, סערה, סופה וגניבת הרכב.
פיצוי במקרה של גרימת נזק לרכוש של אחרים (ביטוח צד ג’).

על מנת להבטיח שהכיסוי שלך יהיה מקיף ככל האפשר, ניתן להשלים את הכיסויים הבאים:
• שירות גרירה
• רכב חליפי
• רדיו חליפי
• שבר שמשות
• מערכות קול וקשר (מכשירים חשמליים)
• הגנה משפטית

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

קבלו הצעה לפוליסה מותאמת לצרכים שלכם ומשתלמת במיוחד!

התקשרו: 08-66-55-333
או השאירו פרטיכם ומיד נחזור אליכם: