ביטוח דירה

הפוליסה לביטוח הדירה ותכולתה מבוססת על נוסח הפוליסה התקנית שנקבעה בתקנות הפיקוח על עסקי הביטוח 

חברת הביטוח יכולה לשנות את הפוליסה רק אם השינוי הוא לטובת המבוטח.
ברוב הפו’ לביטוח בית כלולות הרחבות ללא תוספת כספית , אך יש גם הרחבות שעל מנת לבטחם יש להוסיף פרמיה.

פוליסת ביטוח הדירה ותכולתה מורכבת משני חלקים עיקריים:
1. ביטוח מבנה.
2. ביטוח תכולה.

ביטוח מבנה:

ביטוח המכסה נזקים שעלולים להיגרם למבנה הדירה או הבית שבו גרים. נזק לקירות, רצפה,מרתף, תקרה, גג, ארונות מטבח ,דלתות, חלונות וכו’ וצמודי מבנה כגון מרפסות, מחסן, צנרת, דוודים, מתקני הסקה, מערכות סולריות, מתקני טלפון וחשמל, שערים, גדרות וכו’.
• ביטוח כנגד סיכוני אש, נזקי מים ונזקים מאירועי טבע .
• ביטוח מבנה הכולל תשתיות, מרפסות ושערים.
• כיסוי כנגד נזק בזדון ופריצה

ביטוח תכולה:

ביטוח המכסה נזקים שעלולים להיגרם לרכוש הנמצא בתוך מבנה הדירה או הבית שבו גרים והינם בבעלותם, בחזקתם או באחריותם של המבוטח או בני משפחתו.

• ביטוח “כל הסיכונים” לתכשיטים ודברי ערך.
הביטוח מעניק כיסוי נזק מלא או חלקי שנגרם לרכוש המבוטח בעת הימצאו בדירה או באופן ארעי מחוצה לה. על הפריטים הבאים להופיע ברשימה מפורטת שערך המבוטח: תכשיטים וכלי זהב, פרוות, מצלמות, מסרטות, כלי נגינה, מדליות, מטבעות, בולים, תמונות וחפצי אמנות.
• ביטוח אופניים.
• ביטוח חבויות.
• אחריות חוקית כלפי צד שלישי וכלפי עובדי משק הבית.
• ביטוח רכוש הנמצא בכספת הבנק.
• ביטוח סיכוני טרור.
• ביטוח כלי נשק.
• ביטוח תאונות אישיות.


הרחבות שחשוב שיכללו בפוליסת הדירה:

א. ביטוח שירות תיקונים למכשירי החשמל בבית
שירות תיקונים למכשירי החשמל הביתיים: טלוויזיות, וידיאו, מיקרוגלים, מזגנים, מקררים, מקפיאים, תנורי אפייה, מכונות כביסה, מייבשי כביסה ומדיחי כלים. כל סוגי התיקונים למחשבים ומדפסות ביתיים כולל החלפת חלקים. השירות ניתן על ידי צוותים מקצועיים בפריסה ארצית, ועל ידי מעבדות מהשורה הראשונה. עלות הביטוח השנתית לתיקון מוצרי החשמל נמוכה, ברוב המקרים, מעלות תיקון מכשיר חשמלי בודד שהתקלקל.

ב. ביטוח “כל הסיכונים”
ביטוח לפריטים מסויימים, על פי דרישת המבוטח, המעניק כיסוי לנזקים פיזיים או אובדן הרכוש המבוטח מחוץ לדירה. מקובל לבטח בביטוח זה פריטים כגון: תכשיטים, פרוות, מצלמות ואוספים מיוחדים וכדומה.

ג. תיקון נזקי התבקעות צנרת
24 שעות ביממה, 364 ימים בשנה בפריסה ארצית. התיקונים נערכים בדירות, בבתי עסק, בבתים משותפים ובבתים פרטיים וכוללים אחריות לשנה. השירות הניתן למבוטחים הינו בפיקוח מנהלי עבודה ושמאים מנוסים והוא מתבצע באמצעות מכשור מתקדם ביותר. כמו כן, ניתן לקבל שירותי חירום לדירות ובתי עסק הכוללים: טיפולי חירום בבעיות אינסטלציה, פריצת דלתות נעולות ועוד.

ד. ביטוח חבות מעבידים כלפי עובדי משק הבית
ביטוח נוסף לתשלומי הביטוח הלאומי, עבור עובדי משק בית שאתם מעסיקים כגון: מנקים או גננים. זהו ביטוח לאחריותכם לתשלום פיצויים במקרה מוות או חבלה גופנית שנגרמו כתוצאה מתאונה או מחלה לעובדי משק הבית שלכם, תוך כדי עבודתם בביתכם. ביטוח זה כלול בחבילת הביטוח כאשר הנכם רוכשים כיסוי לתכולת הדירה.

ה. ביטוח למחזיקי נשק ברישיון.

ו. ביטוח תאונות אישיות למשפחה
ביטוח למקרי מוות או נכות כתוצאה מחבלות גופניות תאונתיות ובלתי צפויות, למבוטח ולבני משפחתו בבית ומחוצה לו.

ז. ביטוח משכנתא
ניתן לבטח את מלוא ערך מבנה הדירה אצלינו, ולשעבד את פוליסת הביטוח לטובת הבנק ממנו נלקחה ההלוואה. עלות הביטוח נמוכה מאשר עלותו בבנקים למשכנתאות.

ח. ביטוח התכולה המתייחסת לפעילויות עסקיות מסויימות המתבצעת בדירת המגורים
כגון: תכולת משרד, תכולת מרפאה, קוסמטיקאית וכדומה. הרחבה זו כוללת גם את האחריות כלפי צד שלישי הנובעת מהפעילות העסקית המבוטחת.

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

קבלו הצעה לפוליסה מותאמת לצרכים שלכם ומשתלמת במיוחד!

התקשרו: 08-66-55-333
או השאירו פרטיכם ומיד נחזור אליכם: